Şartlar

 

www.aciahsap.com’da kişisel gizliliğinizi korumayı taahhüt ederiz. 
 

Gizlilik ilkemiz Laperi web sitesini kullanırken vereceğiniz tüm kişisel bilgilerinizin korunacağını garanti eder. Web sitesimizi kullanırken sorulan kimlik bilgileriniz yalnızca gizlilik bildirimine bağlı kalınarak kullanılacaktır. Kişisel bilgilerinizi açığa çıkarmayacak, kiralamayacak veya satmayacak ve üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız.
 

E-posta adreslerinizi müşterilerimize promosyon bilgileri göndermek, şirket bilgimizi güncellemek ve kampanyalardan haberdar etmek için isteriz. Bizden e-posta almak istemiyorsanız lütfen destek@aciahsap.com e-posta adresinden müşteri servisimize bildiriniz.

www.aciahsap.com genel site kullanımı ve alışverişle ilintili bilgileri ziyaretçi hareketlerini takip etmek ve müşterilerimize daha etkili ve verimli bir servis verebilmek için alır.
 

Güvenliğiniz için, kredi kartı bilginizi saklamayız. Online alışverişte kullanacağınız kredi kartı bilginiz Açı Ahşap tarafından görülemez. Bu bilgi sadece ilgili bankaya en yüksek güvenlik standartlarıyla iletilecektir. 

Kredi kartı gibi kişisel bilgilerinizi içeren online sipariş aşamaları Rapid SSL sertifikalı 128 bit şifrelendirme teknikleri tarafından güvenlik altına alınarak korunmaktadır.
 

Siparişinizle ilgili ödeme, faturalandırma ve teslimat adresi için bir kontrol birimimiz bulunmaktadır. Siparişinizi işleme koymadan bu bilgiler yeni müşterilerimizin başlangıç siparişleri için onaylanmalıdır. Bu bilgiyi onaylamak için gerekli görüldüğünde kredi kartı sahibi ile direk olarak e-posta, telefon, fax veya posta yoluyla iletişime geçebiliriz.
 

Herhangi bir sorununuz olması halinde lütfen müşteri servisimiz ile iletişime geçiniz.
 

Müşteri Servisi:
+90 212 ... .. .. 

destek@aciahsap.com