Sözleşme

 

Alıcı İş güvenlik Dükkanı Ltd.’ye ait http://www.aciahsap.com alan adlı internet sitesinde satılan ürünlerin temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
 

Satın alınan ürün, internet sitesinde yardımcı bilgiler içinde açıklanan süre içinde Alıcıya veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
 

Açı  Ahşap sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun olarak teslim edilmesinden sorumludur. 
 

Satın alınan ürünün teslimatı için sipariş formunun Açı Ahşap ulaştırılmış olması ve bedelinin Alıcı’nın tercih ettiği ödeme şekli ile ödenmiş olması şarttır. Herhangi bir nedenle ürün bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Açı Ahşap. ürünün teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.
 

Açı Ahşap elde olmayan sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu Alıcı'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde Alıcı siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve / veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. Alıcı'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde ödenir.
 

Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından Açı Ahşap sorumlu değildir.
 

Siparişin gerçekleşmesi durumunda Alıcı işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.
 

Ürün iadeleri için Lütfen İade Bilgilerini okuyunuz. 
 

Herhangi bir sorunuz olması halinde lütfen müşteri servisimiz ile iletişime geçiniz.

Müşteri Servisi :
+90 212  .... ... ...